Particuliere belegger koopt voormalige productielocatie met buitenopslag gelegen aan de Ijzerwerf te Beuningen

Een particuliere belegger heeft de Ijzerwerf 1 te Beuningen verworven.

De vrijstaande bedrijfshal beschikt aan de voorzijde over inpandige kantoren verdeeld over twee bouwlagen en een 3e bouwlaag als opslagruimte. Op het voorterrein zijn voldoende parkeerplaatsen op eigen terrein gelegen.

Het gekochte betreft in totaal een bedrijfshal met een oppervlakte van 1.600 m2 en 400 m2 aan kantoorruimte, het geheel is gelegen op een perceel van 13.450 m2.

bussman
Het object is gelegen op een goede locatie op het bedrijventerrein ‘Schoenaker’. De locatie is zeer goed te bereiken middels het nabij gelegen knooppunt Ewijk van de  Rijkswegen A73 (Nijmegen – Venlo) en A50 (Apeldoorn – Nijmegen – Eindhoven).

De locatie is tevens goed bereikbaar vanuit de omgeving doordat de Van Heemstraweg de doorgaande weg is tussen de plaatsen Nijmegen en Zaltbommel en alle tussen gelegen dorpen in het land van Maas en Waal.
Strijbosch Thunnissen Bedrijfsmakelaars Nijmegen, partner in Dynamis, heeft namens de verkoper, een particuliere belleger, bemiddeld bij deze transactie.